— МАРШРУТИ —
Чорна Ріпа - 1285м

З вершини гори Високий Верх-1242 м чудовий маршрут на гору Чорна Ріпа -1285 м. Відкриті полонини дають можливість милуватися неповторними гірськими краєвидами навколишніх гір. Добре проглядаються далекі вершини Привододільних Горган (хребет Пішконя, гора Кам'янка), бескидська Магура, Горганські Попадя, Пареньки, Молода та Яйко Ілемське та близькі боржавські Великий Верх, Граб, Магура, Жиде, Кук. Вершина гори Чорна Ріпа - 1285 м.
ОЗЕРО VІТА

«Озеро Vita» - це відпочинковий комплекс, що розташований поруч з однойменною природньою водоймою.Гості можуть зайнятись різними видами активного відпочинку на свіжому повітрі, в тому числі покататись на велосипеді, відправитись у пішу прогулянку та порибалити. Крім того, озеро Vita вражає своєю красою і мальовничість, а шлях до нього пролягає через Закарпатську область і біля гори Високий Верх(Захар Беркут).
БОРЖАВСЬКИЙ ХРЕБЕТ

Довжина масиву близько 50 км, пересічна ширина 3-4 км (місцями до 10 км і більше). Боржава є найдовшою полониною Закарпаття.До полонини Боржава примикає полонина Кук (1361 м), яку часто розглядають як подовження Боржави. До Боржави також відносять хребет Палений Грунь. Найвищими вершинами є - Стій (1681 м),Великий Верх (1598 м), Магура-Жиде (1518 м),Гемба (1494 м),Іволове (1415 м),Граб (1374 м),Кук (1361 м),Темнатик (1343 м),Плай (1323 м) та інші.Практично вся полонина вкрита густим чорничником, на якому з липня по вересень місцеві мешканці збирають чорниці (яфини). Також є багато брусниці та місцями лохина.
ВОДОСПАД ШИПІТ
Шипіт вважається одним з найкрасивіших водоспадів Закарпаття. Висота його близько 14 м, знаходиться на річці Пилипець приблизно в 6 км від села з такою ж назвою ( Пилипець ). Назва водоспаду походить від українського слова «Шепіт» ( шепіт ) - така асоціація склалася у людей з шумом водоспаду. Особливо багатоводний водоспад навесні, коли на схилах Гемби тануть сніги. Щорічно, починаючи з 1993 року, неподалік від водоспаду на початку липня проходить неформальний фестиваль, на який приїжджають хіпі та представники різних субкультур з України, Білорусі та інших країн. Кульмінацією святкувань є свято Івана Купала в ніч на 7 липня з місцевими традиціями й колоритом. Також у цій мальовничій місцевості проводять і інші масові заходи: День дітей; конкурс краси «Міс Шипот». Події на Шипоті стали головним мотивом книги «Трохи пітьми» українського письменника Любка Дереша.
ГОРА ІЛЬЗА

Гора Ільза (1066 м) знаходиться у центрі кільця гір, які оточують гірськолижний курорт. З неї добре видно сусідні гори Тростян (1235 м) та Високий Верх (1242,8 м). Далеко на південному заході можна зауважити контури потужного закарпатського хребта Боржави. Про цю гору (або як її ще називають Відьмина гора) розповідають багато легенд. За одною з них Ільза була відьмою, яку боялася вся округа. Втративши коханого, вона перетворилася на вовчицю і подалася його шукати гірськими бескидами. Повідають, що саме на цій горі, яка знаходиться в середині кільця інших гір, при повному місяці можна побачити вовчицю, яка «оплакує» і зове до себе втраченого коханого. За словами легендарів, на цю гору приходять закохані пари, аби загадати бажання, щоб ніколи не розлучатися з тим, кого люблять і, як повідають, Ільза їм допомагає.
— Маршрути —
ОЗЕРО ВІТА, БОРЖАВСЬКИЙ ХРЕБЕТ, ВОДОСПАД ШИПІТ,
ГОРА ІЛЬЗА,ЧОРНА РІПА, НА ВАШ ВИБІР